SKOCZÓW, CEGLANA 16
33 858 49 91

Fizjoterapeuci

Fizjoterapeuci

 

 

mgr Danuta Pietrasina

Jestem fizjoterapeutą pasjonatem. Ukończyłam studium medyczne w Bytomiu i Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Moje wykształcenie uzupełniam o studia podyplomowe na kierunku kosmetologii. Pracę zawodową rozpoczęłam w Ośrodku Wczesnej Interwencji, w pracy z małymi dziećmi z różnymi zaburzeniami psychoruchowymi w Jaworznie. Następnie pracowałam w sanatorium w Ustroniu z dorosłymi pacjentami i już w swoim gabinecie pomagając W schorzeniach narządu ruchu jak i neurologicznych. Zajmuje się również estetyką ciała (zabiegi epilacji laserowej). Z biegiem czasu poszerzałam zakres działalności o usługi fizjoterapeutyczne. Obecnie z bardzo dobrym , wyszkolonym zespołem przyjmujemy w dwóch lokalizacjach wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Liczne szkolenia poszerzyły możliwości skutecznej pomocy. W mojej pracy posługuję się między innymi masażem głębokim, kinesiotapingiem, terapią punktów spustowych, metoda McKenzie i terapia manualną. Oprócz pracy w gabinecie wyposażam pacjentów o instrukcje do stosowania w domu.

 

 

 

 

mgr Wioleta Waliczek   

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoją przygodę z fizjoterapią zaczęłam w przychodni w Skoczowie. Pasje do fizjoterapii zaszczepili we mnie moi starsi koledzy po fachu, pokazując w jaki sposób pomagają innym w pozbywaniu się dolegliwości bólowych. Dzięki zdobytej wiedzy na studiach oraz kursach utwierdziłam się w przekonaniu, że właśnie dzięki fizjoterapii chce pomagać ludziom. Moja praca polega przede wszystkim na znalezieniu przyczyny problemu i dzięki temu zlikwidowanie jego dolegliwości bólowych. Podczas terapii wykorzystuje techniki z zakresuterapii powięziowej, masażu tkanek głębokich i terapii wisceralnej. W wolnych chwilach poświęcam czas na chodzenie po górach, jazdę na rowerze oraz czytanie książek.

Ukończyłam kursy: - masaż tkanek głębokich, - kinesiotaping, - terapię mięśniowo-powieziową punktów spustowych z diagnostyka narządu ruchu, - terapię wisceralną, - pinopresurę, - mięśniowo-powieziowa terapia miednicy i kręgosłupa lędźwiowego - kurs zaawansowany, - szyja, bark, klatka piersiowa w ujęciu osteopatycznym.

 

 

 

 

mgr Izabela Ferfecka 

Moja karierę zawodową zaczęłam w NZOZ Daja w 2009 roku. W tym samym roku ukończyłam technika masażystę w Policealnej Szkole Fizjoterapii w Bielsku-Białej. Studia magisterskie ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Interesuje mnie fizjoterapia z zakresu ortopedii. Lubię swoją pracę, ponieważ codziennie spotykam się z różnymi problemami pacjentów, które mobilizują mnie do działania.

Ukończyłam kursy: - masaż tkanek głębokich, - kinesiotaping, - terapię mięśniowo-powieziowa punktów spustowych z diagnostyka narządu ruchu, - terapię wisceralną, - pinopresurę, - mięśniowo-powieziowa terapia miednicy i kręgosłupa lędźwiowego - kurs zaawansowany, - szyja, bark, klatka piersiowa w ujęciu osteopatycznym.

 

 

 

 

 

technik Iwona Organiściak

Moja pracę w zawodzie zaczęłam 13 lat temu w NZOZ Daja w Skoczowie. Od zawsze wiedziałam, że chce pomagać ludziom. Terapię z pacjentami staram się kierować aby chociaż niewielkie efekty były widoczne już od pierwszego spotkania - daje mi to ogromną satysfakcję, a pacjentów motywuje do dalszego działania i współpracy.

Ukończyłam kursy: - masaż tkanek głębokich, - kinesiotaping, - terapię mięśniowo-powieziowa punktów spustowych z diagnostyka narządu ruchu, - terapię wisceralną, - pinopresurę, - mięśniowo-powieziowa terapia miednicy i kręgosłupa lędźwiowego - kurs zaawansowany, - szyja, bark, klatka piersiowa w ujęciu osteopatycznym.

 

 

 

 

 

 

mgr Magdalena Krzempek

Jestem pracownikiem Zakładu Rehabilitacja Daja w Skoczowie od 2014 roku. Studia licencjackie ukończyłam w Beskidzkiej Wyższej Szkole Umiejętności w Żywcu, natomiast tytuł magistra uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Moja praca daje mi wiele satysfakcji, zwłaszcza gdy widać efekty moich starań. W terapii wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach oraz kursach:

- masaż tkanek głębokich, - kinesiotaping, - terapię mięśniowo-powieziowa punktów spustowych z diagnostyka narządu ruchu, - terapię wisceralną, - pinopresurę, - mięśniowo-powieziowa terapia miednicy i kręgosłupa lędźwiowego - kurs zaawansowany, - szyja, bark, klatka piersiowa w ujęciu osteopatycznym.

 

 

KARTA
PODARUNKOWA
DLA TWOICH BLISKICH
SZCZEGÓŁY

NA SKRÓTY

JAK SIĘ DO NAS DOSTAĆ PLAN LECZENIA KONTAKT

VIDEO PROMO

OGLĄDAJ FILM PROMOCYJNY